بخش ایران میزبان ایرانی فوتبال استقلال

بخش: ایران میزبان ایرانی فوتبال استقلال لیگ قهرمانان آسیا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی تعرض به دانش‌آموزان مدرسه‌ای در پایتخت کشور عزیزمان ایران را یپیگیری می کنیم و

مدیر کل روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می گوید: ماجرای تکان‌دهنده اذیت و آزار جمعی از دانش‌آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی وز

تعرض به دانش‌آموزان مدرسه‌ای در پایتخت کشور عزیزمان ایران را یپیگیری می کنیم و

آموزش وپرورش: تعرض به دانش آموزان مدرسه ای در پایتخت کشور عزیزمان ایران را یپیگیری می کنیم و در کنار اولیا، شکایت کرده ایم

عبارات مهم : آموزش

مدیر کل روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می گوید: ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار جمعی از دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی وزارت آموزش و پرورش پیگیری می شود و وزارت آموزش و پرورش استان پایتخت کشور عزیزمان ایران هم در کنار خانواده ها از معاون متخلف مدرسه شکایت کرده هست.

به گزارش ایران؛ مدیر کل روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش راجع به ماجرای آزار جنسی گروهی دانش آموزان در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید: ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار جمعی از دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی وزارت آموزش و پرورش پیگیری می شود و وزارت آموزش و پرورش استان پایتخت کشور عزیزمان ایران هم در کنار خانواده ها از معاون متخلف مدرسه شکایت کرده است.

مدیر کل روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه عنوان را به طور جدی پیگیری می کنیم اظهار داشت: متأسفانه هفته پیش گزارشی از این عنوان به وزارت آموزش و پرورش رسید بعضی از خانواده ها اعلام کردند که دانش آموزان ارزش پرخاشگر شدند هنگامی که علت پرخاشگری را پرسیدند به این نتیجه رسیدند که در مدرسه دانش آموزانشان مورد تعارض قرار گرفته اند. با اطلاع از این عنوان سریعاً وارد عمل شدیم و فرد خاطی را تحویل مراجع قضایی دادیم.

تعرض به دانش‌آموزان مدرسه‌ای در پایتخت کشور عزیزمان ایران را یپیگیری می کنیم و

نظری با اشاره به اینکه معاون مدرسه نیروی آزاد مدرسه بوده هست، تأکید کرد: متأسفانه فرد خاطی نیروی رسمی ما نبوده است و مدیر مدرسه باید نظارت جدی تری روی نیروهای آزاد داشته باشد. بنابراین مدیر مدرسه به خاطر این کوتاهی عزل شده است است و پرونده این مدرسه به شورای نظارت آموزش و پرورش رفته است تا بتوانیم در این شورا مجوز لغو مدرسه را بگیریم.

وی تأکید کرد: از هنگام گزارش این عنوان به طور جدی پیگیر اوضاع دانش آموزان بوده ایم و هنوز هم در حال بررسی عنوان هستیم و تا رسیدن به حکم قضایی از حق دانش آموزان نمی گذریم.

مدیر کل روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می گوید: ماجرای تکان‌دهنده اذیت و آزار جمعی از دانش‌آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی وز

یکی از مسئولان مدرسه با پخش تصویرهای مستجهن از طریق گوشی تلفن همراه، فرزند ها را وادار به اعمال غیراخلاقی می کرده هست. علاوه بر این فرد یاد شده است دستبند به دست و در حضور پلیس اقرار کرد که با پخش تصویرهای فیلم های مستهجن، فرزند ها را جنبش به اعمال غیراخلاقی کرده هست. اولیای دانش آموزان می گویند هم اکنون فرزند ها تحت درمان روانشناسی هستند و با وجودی که فصل امتحانات آنهاست، از لحاظ معنوی و روانی بشدت آسیب دیده اند.

واژه های کلیدی: آموزش | ایران | مدرسه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz